Escapekoffer

Leen de escapekoffer Digitale Inclusie

De Escapekoffer Digitale Inclusie is een spel om zorgverleners, beleidsmakers en app-ontwikkelaars bewuster te maken van hoe moeilijk digitale zorg voor veel mensen is gemaakt. Met behulp van informatie uit de koffer moet je opdrachten doen om een afspraak in het ziekenhuis voor te bereiden. Het spel werkt je alleen flink tegen. Dit spel vervangt nooit de samenwerking met ervaringsdeskundigen, maar maakt je bewust van hoe belangrijk die samenwerking is.

Heb je vragen over het spel of wil je met ons samenwerken? Mail dan naar medizeker@pharos.nl

Publicatie Prijs Actie
Leen de escapekoffer Digitale Inclusie €0.00*
Totaal: € ()
Verhuur retourneren binnen dagen

* Bij deze bestelling berekenen we verzendkosten. Betaling via iDeal.

Over het spel

In een escapekoffer zitten materialen om het spel met 15 personen te spelen. Het spel wordt gespeeld in groepjes van 3 personen. Per escapekoffer kunnen er dus maximaal 5 groepjes van 3 personen spelen.

Duur

Plan 1 uur in voor het spelen van het spel, evaluatie en nabespreking.

Begeleiden

Met de handleiding in de escapekoffer kun je zelf het spel begeleiden. We adviseren minimaal 1 begeleider per 15 personen. Speel het spel zelf 1 keer voordat je het gaat begeleiden.

Heb je vragen over het spel of wil je met ons samenwerken? Mail dan naar medizeker@pharos.nl

Naar boven