Training Sleutelpersonen Geldzorgen en Gezondheid

Je werkt aan de aanpak van geldzorgen en wilt hiervoor samenwerken met de sleutelpersonen in jouw gemeente of organisatie. Hier kun je een sleutelpersoon aanmelden voor de tweedaagse training Sleutelpersonen Geldzorgen en Gezondheid.

In de training leren sleutelpersonen over de relatie tussen geldzorgen en gezondheid, hoe zij geldzorgen kunnen signaleren en bespreekbaar maken en wat zij kunnen doen als zij geldzorgen signaleren.

Deze tweedaagse training is voor Sleutelpersonen Gezondheid die de basistraining bij Pharos hebben afgerond en gericht kennis over geldzorgen nodig hebben.

Datum, locatie

De tweede ronde is op 13 en 20 mei 2026

Locatie is het kantoor van Pharos in Utrecht. De trainingsdagen zijn van 10.00 uur tot 16.00 uur.

Kosten

De training is kosteloos, lunch is inbegrepen. Eventuele reiskosten worden vergoed door de opdrachtgever vanuit de maatschappelijke organisatie of gemeente.

Aanmelden niet meer mogelijk

Aanmelden voor deze training is helaas niet meer mogelijk.

Naar boven